Довгий Пес – Ukrainian Shit
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – Ukrainian Shit (Кліп)

Погодьтеся, далеко не все навколо нас відбувається саме так, як би нам того хотілося, і подібні думки, звісно ж, виникають і у музикантів, стаючи основою для творів на зразок того, з яким ми пропонуємо вам ознайомитися. «Укрейніан Шєт» – символічна назва нового кліпу реп-виконавця на псевдо Довгий Пес, який, за словами автора, є нічим іншим, як баченням 28-річною людиною оточуючого середовища.

Сарказм, співчуття та реалії: робота на соціальну тематику вмістила у себе не надто стандартні слова, які декому можуть не сподобатись, та всі вони є особистими спостереженнями виконавця. Звісно, explicit lyrics.

«Композиція Ukrainian Shit вийшла саркастичною, хоч я не пробував відразу задати їй такий тон. Певно що, все шо в середині сиділо, вийшло у світ під музику. Не став говорити все прямо, трошки завуалізував, тим самим дозволивши слухачу сприйняти мої ситуації по-своєму. Знімали, як завжди, в Луцьку разом з Антоном Аношиним. Він – вже частина команди, тому без нього нікуди. До мене приєднались колеги по цеху: Денні Дельта, Дядя Вова, Глава 94, Немо та мої пацани з «Ціни Ритму». Що з того вийшло, судити Вам. Слідкуйте за горизонтом, приємного перегляду», – звернувся до читачів «Нотаток» Довгий Пес.

Автор також зазначив, що кліп Ukrainian Shit можна вважати своєрідним промо до його наступного релізу, який він планує закінчити у новому 2018 році. Далі точно буде, дочекайтеся.

Українська музика: Довгий Пес – Ukrainian Shit

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *