Довгий Пес – Соціальний алкоголік
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – #соціальнийалкоголік (Альбом)

«Сучасна, свіженька, актуальна, україномовна реп-музика. Як завжди, словом», – анонсує свою нову платівку під назвою #соціальнийалкоголік виконавець Довгий Пес (учасник західноукраїнського гурту «Ціни Ритму»). Реліз, робота над яким тривала близько року, характеризується соціальним напрямком лірики, адже якщо узагальнити, то йдеться у ньому про всі ті пекучі проблеми, з якими ми щодня стикаємося у нашій державі.

«#соціальнийалкоголік – це спостереження автора над соціумом, який його оточує. Реліз писався в той момент, коли мені стало гидко споглядати за всіма «хайповими» і «трендовими» штучками в житті та соцмережах, які вже стали основною частиною існування більшості людей. Війна, праця за копійки, занепад країни в цілому, все це надихає на створення подібних композицій. Але не все так похмуро і погано! В альбомі можна почути й інший настрій, більш веселий, можливо іронічно-саркастичний. Та все це теж пройшло крізь призму сп’яніння від міцного соціуму. Висловитись мені допомогли люди з різноманітних куточків України, де життя нічим не відрізняється. Маємо одинакові проблеми всюди, тож і музика звучить так. Всі ці думки можна почути на співпрацях з релізу. #соціальнийалкоголік трішки відійшов від мого звичного звучання в плані музичного супроводу. Більш сучасний саунд я наповнив тими ж думками, щільним текстом і власними ідеями. Це є моїм баченням того, що тренди не повинні впливати на якість ідей. Приємного прослуховування!» – побажав читачам «Нотаток» Довгий Пес.

Зауважимо, що свіжу платівку можна не тільки послухати онлайн, але і придбати за допомогою вказаного посилання, подякувавши тим самим автору проекту.

Довгий Пес – #соціальнийалкоголік

Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *