Довгий Пес – Може б ти думав
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – Може б ти думав? (Кліп)

Олександр Благодеров на псевдо Довгий Пес, учасник хіп-хоп проекту «Ціна Ритму» (про крайній альбом «Точка неповернення» ми вже розповідали читачам «Нотаток»), пропонує всім поціновувачам україномовної реп- та хіп-хоп музики ознайомитися з його новим авторським треком під назвою «Може б ти думав?» Окрім самої пісні, до релізу додається також однойменний відеокліп, знятий за участі Антона Аношина та Юри Карася.

«Цим треком я хотів передати свій саркастичний погляд на всю ситуацію навколо. Мені здається, що людям вже набридло сумувати, тому я пропоную поглянути на все під іншим кутом. Можливо, так ми зможемо легше оцінювати та вирішувати проблеми. Далі ми плануємо дописати альбом, відзняти ще декілька відеоробіт та відвідати міста, де чекають нас однодумці», – розповідає читачам нашого сайту МС Довгий Пес.

Додамо, що реліз згаданого Олександром диску має відбутися восени поточного року, а поки ж у вас є можливість підтримати виконавця та пришвидшити процес творення платівки, придбавши свіжий трек «Може б ти думав?» за допомогою сервісу Google Play.

Українська музика: Довгий Пес – Може б ти думав?

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *