Double Life & О. Положинський – Тобі
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Double Life & О. Положинський – Тобі (Сингл)

Брати-близнюки з гурту Double Life оприлюднили запальну новинку під назвою «Тобі», до створення якої долучився Сашко Положинський. За словами одного з братів Михайла Дубеля, із самого початку він дуже чекав на презентацію цієї пісні у такому виконанні і саме із таким нетиповим для їхнього проекту саундом, а тепер він так само нетерпляче чатує на відгуки про композицію від слухачів. Наразі свіжий сингл можна вільно послухати онлайн, або ж придбати практично на всіх спеціалізованих цифрових майданчиках.

«Записав з братами їхню пісню. Сподіваюся, вам сподобається», – анонсує лідер гурту «Тартак».

«Раді представити нашу запальну новинку «Тобі»! Спільна робота Double Life та Олександра Положинського приречена підкорювати Ваші серця і ритмувати танцювальні рухи. Наша порада на сьогодні: вимикайте світло, ховайте час і кохайте, кохайте, кохайте!» – звернулися до меломанів учасники Double Life.

Зауважимо, що Олександр Положинський знаний своїми колабораціями з іншими артистами, зокрема у 2018 році світ побачив його альбом «анТАРТАКтида Ч.1», який повністю складався з дуетних композицій. Ближче познайомитись із цією добіркою ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Double Life & О. Положинський
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *