Double Life – Космос
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Double Life – Космос (Кліп)

Брати Михайло та Володимир Дубель, а також третій учасник їхнього музичного проекту Double Life Костя Моно, презентують оновлений вектор діяльності згаданого музичного проекту, який відтепер більше тяжіє у бік жанрової царини під назвою електро-поп. І першою ластівкою, створеною в оновленій стилістиці, судилося стати експериментальній пісні «Космос» – її хлопці написали наприкінці літа 2017 року у США, де й відзняли до неї офіційний кліп, отримавши на те благословення самого термінатора.

«Другий знімальний день відбувався у Лос-Анджелесі, на Venice Beach. Це американська батьківщина Арнольда Шварценеггера: коли він тільки-но приїхав у Штати, саме там він починав свою вражаючу кар’єру. І так вийшло, що ми собі знімаємо, нічого не підозрюємо, а до нас під’їжджають на велосипедах Арнольд зі своїм тренером. Уявіть наше здивування! Тож ми швиденько наробили фоток із ним, розповіли про себе, що ми з України, знімаємо тут кліп, а він каже, що це крутий збіг обставин, адже тільки вчора він був на одній спільній тусовці разом із Володею Кличко. Словом, у результаті він промовив «I bless your music video», побажав удачі та поїхав собі далі займатися спортом», – розповіли в етері каналу UA:Культура музиканти Double Life.

Учасники команди також зазначили, що дуже чекають на відгуки слухачів стосовно їхнього нового звучання, і, за умови позитивної реакції, обіцяють вже найближчим часом доробити та презентувати ще декілька синглів у тотожному напрямку.

Українська музика: Double Life – Космос

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *