Double Life – До кінця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Double Life – До кінця (Кліп)

Як ви вже могли останнім часом помітити, Мілош Єліч з «Океану Ельзи», все частіше вкладає свої вміння та досвід у розвиток сучасної української музики, так би мовити, ще одним, «поза-океанівським» методом. Справа в тому, що Мілош часто співпрацює з молодими вітчизняними виконавцями у ролі саунд-продюсера їхньої музики і про декілька таких його останніх проектів ми вже розповідали читачам «Нотаток». А сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги спільне дітище Мілоша і братів з гурту Double Life під назвою «До кінця».

Столична поп-рок формація Double Life, яка за словами її учасників, все ж таки прямує до того, щоб позбутися цього додатку «поп» у визначенні стилістики, була утворена у 2011 році. Трохи пізніше, її засновники брати-близнюки Михайло та Володимир Дубель вирішили прийняти участь у четвертому сезоні телевізійного проекту «Україна має талант», де команда дійшла до чвертьфіналу. Тоді ж був перший студійний альбом, виступи і шанувальники. Ну а вищезгадана нами новинка «До кінця» має увійти вже до наступної повноформатної платівки Double Life, отримавши поки що статус окремого синглу.

Проте цей сингл не лишився звичайним аудіозаписом, а отримав і своє візуальне втілення. Новий кліп Double Life відзняв режисер Андрій Паровий, а оператором-постановником роботи виступив Андрій Брунов (BrunoV Production). У свіжому ролику на глядача очікує чуттєва історія пари, у якої з одного боку одне до одного «аж пальці тремтять» та «очі горять аж до тла», але з іншого, певні перепони, символічно названі іншим життям, постають на їхньому життєвому шляху. Що ж, з рештою, стане із закоханими, та чи виявиться останній момент насолоди по-справжньому останнім – дивіться в новому кліпі гурту Double Life.

Double Life – До кінця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *