Double Jack – Стоп Галіна!
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Double Jack – Стоп, Галіна! (Сингл)

«Стоп, Галіна!» – це нова іронічна пісня-заклик від музикантів блюз-рок проекту Double Jack, інтернет-прем’єра якої відбулася сьогодні, 18 травня 2016 року. У новому синглі колективу мова піде про таку собі середньостатистичну дівчину Галю, яка за своєю натурою є достатньо легковажною особою, що, звісно ж, дуже засмучує закоханого у неї хлопця. Весь сімейний бюджет Галина витрачає на задоволення своїх власних примх та різні забавки, а як у цей самий час живеться її хлопцю та чи довго він згодиться терпіти таке ставлення – дізнаєтесь у пісні.

«Ми давно хотіли написати пісню, яка змогла б передати запал рок-ен-рольної движухи 60-х. Особисто у мене пісня викликає не тільки іронічні і веселі почуття, а ще і завжди підвищує настрій, навіть не дивлячись на те, який раз поспіль я її виконую! До речі, вся ця історія є вигаданою і, боронь Боже, не несе в собі абсолютно ніякого образливого підтексту», – з усмішкою розповів про нову пісню «Стоп, Галіна!» фронтмен Double Jack Володимир Шпак.

Окрім того, учасники Double Jack запрошують усіх охочих на свій найближчий живий виступ, що відбудеться у рамках фестивалю Harley Rock, який пройде 21 травня у столичному SKY family PARK поблизу «Скаймола». Разом з гуртом Double Jack наступної суботи на сцену фесту вийдуть ТНМК, Brutto, O.Torvald, Green Grey та інші.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *