Double Jack - Може Дощ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Double Jack – Може Дощ (Альбом)

Друзі, пропонуємо вам ознайомитись із першим студійним альбомом молодої київської команди Double Jack під назвою «Може Дощ», який вмістив у себе вісім авторських композицій у блюз-роковій стилістиці. Із жанровим напрямком своєї діяльності хлопці визначились досить легко – вирішили грати те, до чого лежить душа. Тим більше, такий стиль як блюз-рок є досить нетривіальним для нашої країни, ба більше, україномовних колективів, які працюють виключно у цьому стилі, дуже і дуже мало.

У складі Double Jack поєднано вже досвідчених музикантів, які трохи більше півроку тому вирішили об’єднати свої зусилля в єдине ціле з метою створення нового цікавого музичного продукту. Учасники гурту зазначають, що Double Jack – це некомерційний проект, орієнтований здебільшого на живий звук.

Наразі, окрім згаданого альбому «Може Дощ», презентація якого нещодавно відбулась у клубі Route66, у своєму творчому доробку музиканти вже мають і перше музичне відео на однойменну композицію. Переглянути кліп можна на нашому сайті за наступним посиланням.

Актуальний склад молодого гурту виглядає наступним чином: Вова Шпак (вокал), Віталій Кандиба (клавішні), Денис Калякін (бас), Антон Грідін (гітара), Олександр Пруцков (гітара) та Сергій Ярко (ударні). Долучайтесь до офіційних спільнот колективу ВКонтакті чи Фейсбуці, та слідкуйте за новинами і анонсами від музикантів.

[fap_track id=”10904″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *