Double Jack і Сергій Кузін – Перший крок
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Double Jack і Сергій Кузін – Перший крок (Сингл)

Столичний блюз-рок гурт Double Jack оприлюднив у мережі нову пісню під назвою «Перший крок», записану разом із популярним радіоведучим, музикантом та продюсером Сергієм Кузіним. Спільна пісня музикантів буквально просякнута фундаментальними ідеями свободи, дружби та рівності, особливою силою духу та життєствердними настроями.

Як розповів Сергій Кузін, під час роботи над вищезгаданою композицією «Перший крок», всі прагнули наситити її особливою атмосферу старовини та вільних варіацій на тему The Real American Dream. «Навіть у самому записі ми спробували привнести ефект старовини: знайшли старенький стрічковий програвач, через який пропустили фінальний звук композиції. Це повинно додати нашій спільній роботі відповідний характер», – зазначив фірмовий голос Радіо ROKS.

Окрім того, Double Jack та Сергій Кузін вже найближчим часом готуються оприлюднити і відеокліп до цієї композиції. Режисером нового музичного відео «Перший крок» виступив Володимир Шпак, фронтмен гуртів Double Jack та ANEBO, а також засновник команди професіоналів ANEBO Production, яка спеціалізується на зйомках сучасних і оригінальних відеоробіт.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *