Double Jack і Сергій Кузін – Перший крок (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Double Jack і Сергій Кузін – Перший крок (Кліп)

Новий спільний кліп київського блюз-рок гурту Double Jack та радіоведучого і музиканта Сергія Кузіна під назвою «Перший крок» після нещодавньої концертної презентації, вже з’явився у всесвітній мережі. Режисером свіжої роботи виступив Володимир Шпак, який окрім ролі фронтмена гуртів Double Jack та ANEBO також суміщає свої режисерські обов’язки у команді відеофахівців ANEBO Production.

Сценарій відео, за словами режисера, не передбачає особливої драматургії, а повністю побудований на засадах справжньої чоловічої дружби та взаємодопомоги. Відобразити ці аспекти у кліпі музикантам допомогли два класичні ефектні американські muscle car-и – чорний Buick та зелений Chrysler. Цікаво, що пошкоджений за сюжетом двигун одного з коштовних автомобілів команда зімітувала за допомогою димової шашки.

Зйомки «Першого кроку» проходили на двох різних локаціях – у величезному ангарі та на пустинній трасі поблизу села Гора, що на Київщині. Саме на згаданій дорозі у знімальної команди виникли певні труднощі із залученим до зйомок квадрокоптером, який фактично відмовлявся здійматися у небо. Виявилось, що у пристрої була «вшита» спеціальна програма захисту, забороняюча девайсу здійснювати польоти на території аеропортів, а обрана дорога, як пізніше з’ясували, зараховується до зони дії аеропорту «Бориспіль».

Додамо, що прем’єра спільної роботи Double Jack та Сергія Кузіна відбулася кілька днів тому під час концерту у київському клубі MonteRay.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *