Double Jack – Стоп, Галіна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Double Jack – Стоп, Галіна! (Кліп)

Якщо навіть продавці у торгівельних центрах кажуть тобі «Стоп, Галіна!», напевно вже варто замислитися про зменшення своїх майже оптових закупівель брендової ряднини та блискучих аксесуарів. Одну з таких дівчат, які не зважаючи на передінфарктний стан свого обранця, без роздумів наліво і направо тринькають його кровно зароблені кошти, змалювали в своєму новому кліпі учасники столичного блюз-рокового гурту Double Jack. Нагадаємо, що студійний авторський сингл команди з’явився у мережі близько трьох місяців тому, про що свого часу ми вже інформували вас, а нещодавно ця жартівлива композиція отримала і своє візуальне втілення.

Знімали новий кліп «Стоп, Галіна!» спеціалісти креативної студії Anebo Production, що власне не дивно, адже на її чолі стоїть лідер Double Jack Володимир Шпак, виступаючий у ролі режисера. Зйомки відбувалися у новому столичному торгівельному бізнес-центрі UBI Fashion, який розташовується в парковій зоні, навпроти Київського телецентру на Дорогожичах.

Як зазначив у своїх останніх інтерв’ю вокаліст Double Jack, пісні та кліпу «Стоп, Галіна!» випало стати справжнім передвісником нового етапу творчої діяльності колективу, адже саме цей твір є титульним треком майбутнього повноформатного альбому гурту, робота над яким знаходиться на завершальній стадії. Варто відмітити, що майбутня платівка стане другим лонг-плей релізом Double Jack слідом за дебютником під назвою «Може Дощ», який ви завжди можете послухати на нашому сайті. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *