DОHОRY! feat. Anna Benzar
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DОHОRY! feat. Anna Benzar – Сонце зійде (Сингл)

Харківська команда «DОГОРИ!» існує з 2015 року, втім, за весь цей час видала не так багато студійних записів, як, можливо, багатьом хотілося б. Наразі в активі колективу значиться лише 5 офіційних синглів, але значно більша кількість живих виступів у найрізноманітніших містах України. За словами музикантів, вони не форсують події, а намагаються шукати своє звучання, робити так, щоб музика приносила задоволення та драйв. На їхнє глибоке переконання, якщо відточений матеріал викликає «мурахи» у авторів, то і в слухача також мають виникнути непересічні емоції від прослуховування.

Що стосується нової композиції «Сонце зійде», то її було написано ще минулого року. Гурт «DОГОРИ!» у своїй манері, поступово і не поспішаючи, відточував аранжування пісні до останнього часу, а наразі вже готовий поділитися результатами своєї роботи з меломанами.

«Головна ідея композиції полягає в загальновідомій істині, яка дарує надію та надихає на нові кроки та нові звершення: сонце зійде зранку для всіх, освітить та обігріє всіх. Звичайно, окрім тих, хто лякається змін та ховається від світла. Наші оселі мають власні джерела світла, і теплоту, яка надходить не від головного світила, і, здається, інколи можна навіть забути про нього, але роль Сонця залишається такою ж важливою, як і тисячі років тому», – прокоментували для нашого сайту свою новинку музиканти.

На останньому етапі підготовки до запису, учасники «DОГОРИ!» вирішили додати до композиції жіночий вокал – завдячуючи Ані Бензар, пісня набула нового саунду, і саме того звучання, на який музиканти очікували.

Українська музика: DОHОRY! feat. Anna Benzar

Придбати на Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *