DODOMU – Додому
Матеріали, Популярна музика, Релізи

DODOMU – Додому (Сингл)

Гурт DODOMU презентував свій новий сингл з однойменною назвою «Додому» – пісню про справжність, про пошук себе та сильні почуття до рідного. Гурт DODOMU стартував у 2017 році у Франківську і вже напрацював на майбутнє багато якісного матеріалу для слухачів. Музиканти обіцяють, що їхня творчість буде являти собою суміш акустичної та електронної популярної музики та торкатиметься таких стилів як synth, ambient, rock. Наразі команда вже має у своєму доробку два перші опубліковані сингли – «Лови цей день» та «Додому», мікс яких було зроблено в Лос-Анджелесі.

Нова пісня зачепила не лише тематику особистих почуттів, але є своєрідним питанням до нашого народу: «Де ми, куди нам далі йти? – Додому, Додому тягне нас». «Ця композиція присвячується усім, хто шукає себе, хто не стоїть на місці. Вона про тих, хто усвідомив , що все, що нам потрібно для щастя, вже є в нас всередині. Тому ця пісня присвячена тим, для кого бути правдивим – це головне!» – розповідає про новинку вокалістка гурту Христина.

«Ми справжні. Додому – це те місце, куди завжди хочеться вертатися, де затишно і добре… Це місце, де на кожного з нас чекає кохана людина, де ми почуваємося самими собою, де ми правдиві і не маємо нікому нічого доводити, де ми не ховаємося за щільними масками і можемо показати свою справжню сутність», – додають музиканти.

Зауважимо, що свіжа пісня «Додому» вже зараз є доступною для прослуховування онлайн, а попередній трек ще і для купівлі на популярних медіа-майданчиках.

DODOMU – Додому

DODOMU у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *