DODOMU – Лови цей день
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DODOMU – Лови цей день (Лірик-відео)

До вашої уваги перший сингл франківського гурту DODOMU під назвою «Лови цей день», який має яскраво виражений мотиваційний характер. Цікаво, що DODOMU виник на базі іншого гурту – «Кана», який було створено у далекому 2005 році та функціонуючого досі. Як зізнаються самі музиканти, новий проект дозволив його учасникам більше експериментувати як зі словами, так і з музичним наповненням, що вилилося у згаданий нами сингл-експеримент.

Цікаво, що коли тільки-но було розпочато роботу над піснею «Лови цей день», вона ще планувалася у вигляді частинки репертуару гурту «Кана», але коли трек вже було повністю завершено, музиканти зрозуміли, що це зовсім інша музика та інший формат. Саме таким чином і виникла ідея нового гурту, а пісня стала його дебютним синглом.

За словами учасників гурту, вислів «Лови цей день» – це слова Сократа. За їхньою допомогою вони прагнули донести до слухачів меседж про те, що кожна життєва хвилина є по-справжньому важливою і не зважаючи ні на які пригоди чи ситуації, «цей день» потрібно «ловити». Додамо, що у композиції також використана ліра – український народний інструмент, яка виконує тут функцію синтезатора і розбавляє світові напрямки музики українським звуком.

Також наразі вже відомо, що наступна пісня від гурту DODOMU ось-ось з’явиться на світ, та буде не схожою на сьогоднішню новинку. «Музика буде змінюватися, але вона завжди буде актуальною тут, вдома, в серцях слухачів», – пояснюють музиканти. Слідкуйте за новинами!

DODOMU – Лови цей день

DODOMU у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *