Добра Хата – Яри
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Добра Хата – Яри (Кліп)

Як звучить Слобожанщина? Дати відповідь на це питання вирішили учасники проєкту «Добра хата», об’єднавшись в творчу колаборацію з 10 музикантів: шість від фольк-гурту «ЯРИ» та квартет від МАСО «Слобожанський». Вони об’єдналися у колаборацію при фінансовій підтримці Українського культурного фонду, маючи на меті дві важливи місії.

По-перше – це просування в сучасній музиці теми українського фолку, аби донести у всій красі його унікальний потенціал. По-друге – музиканти прагнуть надихнути митців з глибинки сміливо вдаватися до інноваційних методів творчої реалізації. Своїм прикладом вони хочуть довести, що сьогодні кожен, незалежно від місця проживання, може створити щось унікальне і знайти відгук у інших людей.

Музичний альбом з 12 автентичних пісень Харківщини в сучасній обробці; кліп, знятий на «Співочих терасах» з метою привернути до них увагу загалу; бекстейдж-фільм «Як звучить Слобожанщина» – саме такими стали здобутки проєкту за чотири місяці роботи.

Створення кліпу «Яри» – це історія про сміливість ставити амбітні цілі і йти до своєї мрії. Тож нехай ідея, яку спромоглися реалізувати відчайдушні музиканти з невеличкого містечка Краснокутськ, надихає інших до творчої реалізації!

«Зйомки кліпу проходили в Краснокутському районі в мальовничому Національному природному парку «Слобожанський» і на знаменитих «Співочих терасах». Ми хочемо привернути увагу загалу до стану цього унікального пам’ятника архітектури. «Співочі тераси» можуть стати популярною арт-локацією для прояву будь-якого мистецтва. Але їм терміново потрібна реставрація, аби ми не втратили цю архітектурну перлину України!» – коментують музиканти.

Добра Хата – Яри
YouTube канал «Добра хата»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *