Пісні до Дня Незалежності України
Кліпи, Матеріали, Релізи

Пісні до Дня Незалежності України 2021

Друзі, спеціально до тридцятої річниці Незалежності України ми підібрали для вас музичні релізи, присвячені цій урочистій події та видані нещодавно. Отже всі роботи є абсолютно різними за настроєм, напрямком та подачею, єдине що їх об’єднує – особлива тематика, сповнена вдячності країні та її мешканцям.

YARMAK – Потрібен живим

«Потрібен живим» – нова україномовна робота реп-виконавця Ярмака (Олександр Ярмак), у якій автор висловлює щире захоплення найсильнішими людьми нашої країни, живими і полеглими. «Жити і знати крутих та сильних українців – це щастя! Хочу цінувати і промовляти до них слова подяки за їхню діяльність допоки вони живі, у доброму здоров’ї, та продовжують робити нашу країну кращою!» – каже Ярмак.


Уля Лев – Моя Єдина

За словами співачки, Україна – це бездонна скриня талантів та унікальних людей. Україна – це доля, яка випадає раз на віку. Україна – це мати. Україна – це пісня, яка точно буде вічною на цій землі.

Зйомки кліпу до пісні «Моя Єдина» відбувалися в етнографічному комплексі «Українське село», що на Київщині. Режисер-постановник – Сергій Богатир.

«Хай на наших просторах завжди буде жовте колосся і небо синє-синє! І нехай українська пісня розквітає на увесь світ! З Днем Незалежності!» – пише виконавиця у соціальних мережах.


Віктор Винник і діти – Я з України

Фронтмен гурту «МЕРІ» Віктор Винник виконав свою давню і добре знану композицію у неочікуваному дуеті – разом із дітьми. За словами Віктора, у записі взяли участь звичайні дітки, учні трускавецьких шкіл (Трускавець – рідне місто музиканта), більша частина з яких займалася співом лише на уроках музики. Але дитяча безпосередність і щирість не могли не зробити свою справу – і композиція почала звучати зовсім по-інакшому.


Тіна Кароль і музиканти – Молода кров

Гучна прем’єра до 30-річчя Незалежності: Тіна Кароль записала альбом дуетів з молодими українськими музикантами. До платівки потрапили дуетні роботи Тіни Кароль з артистами нової хвилі сучасної української музики, серед яких Wellboy, Іван Наві, Гурт KAZKA, NIKITA LOMAKIN, гурт LATEXFAUNA, САМНАСАМ (проект Юри Самовілова) та Аліна Паш. За словами Тіни, головна місія даних колаборацій полягає у тому, щоб доповнити перелік української музики новими сучасними треками, а ще, звісно ж, відкрити широкому загалу нові імена.

«Я вірю в ці пісні, я знаю, що вони стануть улюбленими та відомими. Цей проект не залишиться непоміченим», – коментує співачка.


Вокальна Майстерня Ілларії – Сила

Співачка ILLARIA презентувала оновлену версію своєї композиції «Сила», до створення якої виконавиця залучила своїх учнів. Юні вихованці «Вокальної Майстерні Ілларії» з усіх регіонів нашої країни зібралися разом, аби створити масштабний спільний кліп, поєднати власні голоси й енергію з метою надихнути меломанів завжди вірити у власні сили і ще більше цінувати таку різну й неповторну Україну!


Аркадій Войтюк – Україна моя

Нова тематична пісня Аркадія – оновлене авторське прочитання композиції Joe Dassin – Les Champs Elysees (Єлисейські поля). За словами автора, саме ця пісня старого доброго Джо лунала у його навушниках під ранок, коли він повертався додому після виступу. Навколишні чарівні пейзажі з соняхами і кукурудзяними полями, а ще й під акомпанемент сходу сонця, просто не могли не задіти поетичні струни душі артиста, відтак Єлисейські поля відійшли у версії Аркадія на другий план, поступившись красотам нашої країни.


Маленький хор Василія Великого – Україно!

Пісня «Україно!» в незвичному міксі акапели і бітбоксу: Київський «Маленький хор Василія Великого» до 30 річниці незалежності України випустив свою версію легендарного хіта Тараса Петриненка. Гурт пропонує абсолютно новий сучасний погляд на пісню – мікс рідкісної зараз акапели і бітбоксу авторства Nadim Gandzya.

«Своєю діяльністю намагаємося по-новому подавати для широкого загалу деякі відомі твори, а також популяризувати сам жанр акапела», – говорить Ярина Чепіга, засновниця Маленького хору Василія Великого й авторка обробки на пісню «Україно!». Аранжувальниця музичними прийомами підкреслює важливі акценти вірша Тараса Петриненка і дозволяє по-новому вслухатись у знайомий нам текст. До речі, автор похвалив акапельну версію свого твору і побажав успіху в його поширенні.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *