DNK RomaNa – Вулкан і море
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DNK RomaNa – Вулкан і море (Лірик-відео)

Нещодавно відбулася презентація роботи «Вулкан і море» формації DNK RomaNa, виданої у вигляді пісні і лірик-відео.

Музичний проект DNK RomaNa з’явився у площині сучукрмузу нещодавно, але безпосередньо у житті даний дует існує вже чимало років. Справа у тому, що Роман та Наталя – подружня творча пара. Композицію «Вулкан і море» було створено саме завдяки справжньому розумінню сімейних цінностей і взаємовідносин. У цій пісні йдеться про важливість балансу і гармонії, які допомагають двом дуже різним стихіям співіснувати в єдиному просторі.

«Дві стихії – це що? Боротьба, злиття, або ж ще більша сила? Кожен, хто знає, що таке бути не один рік поруч з коханими людьми, розуміє, що це є доповненням та продовженням один одного. Але без боротьби тут не минається, саме у ній відтворюються порозуміння та правда», – коментує авторка та виконавиця Наталя.

DNK RomaNa – Вулкан і море

Жінка є лагідною та спокійною, наче вода, а чоловік, у свою чергу, є запальним та вибуховим як вогонь. Але ж усі знають, що і в морі бувають шторми, а вулкани мають властивість спокійно спати протягом тисячоліть. Саме так, як у природному середовищі співіснують різні стихії, на думку музикантів, має бути і у сім’ї.

«Слова цієї композиції влучно характеризують наші сімейні стосунки. Разом ми вулкан і море, цілком можливо саме тому нам дуже добре разом вже протягом багатьох років», – розповідає про пісню Роман.

DNK RomaNa – Вулкан і море
Придбати трек
Гурт у FB
YouTube

Трек «Вулкан і море» вже з’явився на більшості музичних платформ. Окрім основної версії згаданої композиції, нещодавно також було оприлюднено її ремікс від Andrew Karachun. «Для нас співпраця з Андрієм дійсно стала знахідкою, адже це превелике щастя, коли є людина, яка розуміє тебе з першого слова, та знаходиться з тобою на одній хвилі. Дякую друже за друге дихання для нашої історії!» – пише у Facebook Наталя.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *