DNK RomaNa - Торкнутися тебе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DNK RomaNa – Торкнутися тебе (Сингл)

Український гурт DNK RomaNa анонсував премʼєру нової емоційної пісні «Торкнутися тебе» про справжні почуття між закоханими, що можливо пронести через сотні, тисячі кілометрів.

Пісня не залишить байдужим жодного слухача – поєднання драйвової музики та ліричних текстів заворожує, змушує замислитися над своїм життям та стосунками. Над аранжуванням пісні працював талановитий музикант Андрій Карачун, який тривалий час працює разом з гуртом і вдосконалював інші музичні роботи.

Музика і текст до пісні «Торкнутися тебе» написані Наталією та Романом Янчуками, подружжям, які разом створюють якісний музичний контент, наповнюючи його власною творчою уявою, емоціями та хвилюваннями. У новій роботі українські музиканти демонструють справжні почуття між закоханими, які можна зберегти навіть на відстані та протягом тривалого часу.

DNK RomaNa - Торкнутися тебе

Наталія та Роман Янчуки підкреслюють: «Це пісня практично телефонна розмова та повідомлення між двома людьми. Коли раптом, внаслідок війни, люди вирушали за кордон, жінки, діти, а чоловіки залишалися в країні, таких розмов, думок та переживань було десятки, а можливо і сотні тисяч. Пісня про родинний звʼязок, про те, що пережили багато українських сімей у той час, ну і звісно про дуже важливу річ – любов, яка і допомагає пережити всі ці соціальні катаклізми».

Сучасні реалії України та українців болючі, тому і пісні, що створюються на актуальні теми, відгукуються у серцях абсолютно кожного. Український гурт DNK RomaNa активно працює над збільшенням власного репертуару, пропонуючи слухачам пісні, які торкаються душі та викликають незабутні емоції.

Репертуар українського музичного проєкту родини налічує багато пісень. Прослухати «Торкнутися тебе» та інші роботи гурту можливо на всіх офіційних музичних платформах та сервісах.

DNK RomaNa – Торкнутися тебе
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *