DNK RomaNa - Серіал
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

DNK RomaNa – Серіал (Відео)

Учасники гурту DNK RomaNa презентували нову пісню «Серіал», за допомогою якої вони прагнуть нагадати слухачу, що яскраві, визначні, доленосні та емоційні моменти життя – варті уваги. Ця композиція покликана зарядити та увімкнути напругу розмірковувань у меломанів.

Як розповіли музиканти, кожна людина є особистістю, унікальним організмом, так би мовити, білою вороною в певному значенні. Тому ніколи не потрібно соромитися свого суб’єктивного погляду на будь-які речі, адже всі ми люди, всі ми різні від народження. З роками, речі які колись здавалися очевидними, можуть отримувати у нашій свідомості дещо інші значення, філософський погляд. Це абсолютно нормальний процес, бо на кожен вік – своя філософія.

DNK RomaNa - Серіал

У пісні «Серіал» DNK RomaNa запрошують вас зануритися в свою свідомість і віднайти там чимало цікавого. Повернутись ненадовго до виняткових та особистих миттєвостей життєвого шляху, яких цілком могло би вистачити на написання сценарію для цілого серіалу!

«Запрошуємо вас послухати новий сингл «Серіал» від DNK RomaNa, оцінити звучання басових партій та соло в стилі “shred” від саунд-продюсера Андрія Карачуна! Сподіваємось, що цей реліз вам сподобається, а пісня займе своє місце у вашому плейлисті. Створимо яскравий, насичений та цікавий серіал свого життя разом з нами!» – кажуть учасники колективу.

DNK RomaNa – Серіал
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *