DNK RomaNa – Рембо
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

DNK RomaNa – Рембо (Кліп)

«Оскал війни, зійде з обличчя, а що залишиться тоді?»

До Дня захисників та захисниць України DNK RomaNa презентує нову пісню «Рембо».

«Рембо» – це розповідь про повернення воїна до мирного життя, про психологічний стан, думки, спогади та почуття в цьому непростому шляху.

«Рембо» – це Війна однієї людини. Війна з самим собою, війна за надію та майбутнє, яке чекає попереду. Війна за обов’язок перед загиблими товаришами, бойовими побратимами налагодити життя, за яке вони разом воювали.

Для людини, яка пройшла через горнило війни, ця війна ніколи не закінчується, вона буде приймати інші форми та зразки, але з цим доведеться жити і необхідно приборкати, подолати та перенаправити енергію боротьби на позитивні речі.

Головною мотивуючою складовою буде сенс та розуміння, що все було не дарма. Що пам’ять та повага до своїх друзів та побратимів повинна бути першою допомогою у новому, зовсім іншому житті.

Пісня присвячується всім воїнам, які захищали та захищають майбутнє України, які віддали за це своє життя, які пожертвували всім, що було, заради головного – існування та незалежності українського народу. «Наш загальний обов’язок шанувати, розповідати дітям та допомагати Героям, які повертаються додому. Пам’ятати про тих, хто ніколи вже не повернеться», – кажуть музиканти.

DNK RomaNa – Рембо
Facebook
Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *