DNK RomaNa – Love Архів
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DNK RomaNa – Love Архів (Відео)

Відверто про особисте: «Love Архів» від гурту DNK RomaNa.

Як відомо, музичний проект DNK RomaNa створено подружжям Романом та Наталею Янчук. І от, на честь власного кришталевого весілля (15 років), музиканти презентували пісню «Love Архів». В її основу покладено справжню історію кохання, а присвячується вона всім тим, хто зміг знайти свою другу половинку.

«Зазвичай наш девіз – «жити тут і зараз». Але часом так хочеться зазирнути в минуле: розгорнути альбом спогадів, аби усвідомити, наскільки наповненими та цікавими були ці роки! П`ятнадцять років промайнули як один день! Будемо формувати наш Love Архів і далі! Легка посмішка, позитивний настрій, добрі наміри – усе це допомагає долати життєві перешкоди» – поділилася Наталія.

«Кажуть, що за кожним чоловіком стоїть жінка, так, я дуже радий, що ми крокуємо разом пліч-о-пліч. У кожної пари свій особистий архів, наш ми бачимо таким», – розповів Роман напередодні презентації.

DNK RomaNa – Love Архів

Цікаво, що «Love Архів» є одним з небагатьох романтичних треків у творчому доробку рок-гурту DNK RomaNa.

«Сподіваємося, що кожен слухач пригадає власні найяскравіші і найромантичніші життєві моменти і передивиться свій особистий Love Архів», – додають учасники DNK RomaNa.

Нова композиція вже присутня приктично на всіх стрімінгових сервісах, тому музиканти закликають усіх послухати, надихнутися та кохати!

DNK RomaNa – Love Архів
Стрімінгові сервіси
Гурт у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *