DNK RomaNa – Коло за колом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DNK RomaNa – Коло за колом (Сингл)

Рок-гурт DNK RomaNa напередодні Дня Конституції та 30-річчя Незалежності України презентує соціально-політичну пісню «Коло за колом».

«Коло за колом» – рок-композиція про українське суспільство сьогодення. Пісня про те, як багато років ми ходимо по колу не роблячи висновків з власних помилок. Як кожного разу, обираючи лідерів, потрапляємо на гачок їх солодких обіцянок, та повертаємось на коло розчарувань.

«Ця пісня не потребує довгих пояснень: кожен слухач знайде тлумачення в її тексті. Інколи так тяжко вирватися із зачарованого кола, тому необхідно наполегливо розширювати свій кругогляд, учитися мислити під новим кутом зору, тоді неодмінно вихід буде знайдено», – розповіла Наталія.

«Ця пісня про життя в нашій країні, про наших людей, про їхню феноменальну здатність наступати на одні й ті самі граблі. Про те, як ми досі не можемо залишити зачароване коло помилок і розчарувань. Про те, як не реагуємо на очевидні події й не робимо з цього висновків. А головне, за відсутність критичного мислення та аналітичного підходу розраховуємося не лише своїм життям, а й майбутнім наших дітей, нашої нації та держави»,- поділився Роман.

Світ змінюється і ми маємо змінюватись швидше. Маємо розвивати в суспільстві критичне мислення. Правильна музика може стати частиною важливих змін, іноді саме вона впливає на людей. Тому гурт створює музику з глибоким сенсом.

Головна мета «Коло за колом» – закликати наших людей мислити більш глибинно, аналізувати і головне робити висновки, тільки так ми почнемо змінювати країну на краще.

Пісня вже доступна на всіх стрімінгових платформах.

DNK RomaNa – Коло за колом
Fanlink
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *