DNK RomaNa – Дотик янгола
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

DNK RomaNa – Дотик янгола (Кліп)

«Дотик янгола» – нова робота від гурту DNK RomNa, яка покликана змінити ваш погляд на світ.

За словами музикантів, «Дотик янгола» є глибокою, драматично-ліричною композицією із філософським підтекстом.

«Напевно, у кожної людини був момент такий у житті, коли вона відчувала поруч янгола, момент, коли на 100% була впевнена, що якісь вищі сили оберігають її від лиха. У нашій новій композиції ми розповідаємо дві історії: перша про людину, яка пережила розчарування у житті і тепер не бачить жодного виходу з цієї ситуації, а друга – про людину, що ніби заграє з долею, хизуючись сміливістю. Поєднує їх те, що кожен має свій особистий шлях, і ми віримо, що кожному відведено певний час. Висловлюю щиру подяку Роману за доцільне та глибоке прочитання цієї метафоричної теми», – коментує учасниця DNK RomNa Наталія.

Вона також додає, що «Дотик янгола» – пісня у поп-рок стилістиці, яка покликана не лишити слухачів байдужими. Звісно, у сучасному світі кожен має свою віру, але навряд хтось піддасть сумнівам сили всесвіту.

«Коли ми звертаємося до слухачів, ми розуміємо, що творчість дуже впливає на формування нового покоління, тому ми хочемо створювати дійсно змістовний музичний контент», – каже соліст і автор колективу Роман.

Кліп до пісні «Дотик янгола» відображає головну ідею композиції про те, що життєвий шлях є великим полем, де людина є колоском, який долає усі стадії – від появи на світ і до самого кінця. Окрім того, тут присутній образ людини, яка ризикує життям кожен день. Людини, чия кожна життєва мить є свідомим вибором, і лише янголи здатні змінити його, запустити знову годинник за якісь секунди до його повної зупинки.

DNK RomaNa – Дотик янгола
Слухати та придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *