Дмитро Фесенко – Забуті Стежки
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Дмитро Фесенко – Забуті Стежки (Кліп)

Друзі, сьогодні ми пропонуємо вам ближче познайомитися зі ще однією роботою вітчизняного мультиінструменталіста та автора Дмитра Фесенка під назвою «Забуті Стежки», яка окрім пісні, включає в себе ще й офіційне відео. Відеозйомка: Тимофей Шмайда.

Цікаво, що авторська пісня «Забуті Стежки», за словами автора, присвячується його рідному живописному місту Ужгород. Звукорежисер: Геннадий Девятов. Продюсери: Олена Джеріх, Іштван Цап.

Ось що розповів Дмитро «Нотаткам» про своє місто: «Не будемо брати до уваги «темну сторону місяця», вона є практично у кожному місті. Тим не менш, це моє рідне місто, де легше всього взяти старт, навчатися чомусь, робити якісь кроки та зрозуміти своє призначення. Місто у нас компактне, але дуже атмосферне, особливо навесні – у цей час я отримую від нього велике натхнення. Є в Ужгороді свій особливий шарм, загадковість. Здається, мені вдалося його відчути, «вхопити на нюх». Я люблю це місто за простих та відкритих людей, можливо десь наївних, за своє тепле місце, за затишок, за спокій. Ми, як творчі люди, намагаємося покращувати це місто з культурного боку (як мінімум), намагаємося створювати нову історію та моду. Я й сам планую займатися екологічними моментами, розбиратися, наприклад, з тим самим борщівником (рослина, – прим.), який окупував у нас всі алеї… Адже якщо це місто бодай трохи привести до ладу, це дуже позитивно відгукнеться на інфраструктурі та туризмі. А ще я хотів створити «територію майбутнього», яку можна розмітити за містом, на закинутій місцині бази «Скалка». Вона належить Ужгородському національному університету, студентам, а відповідальним є головний ректор, з яким я хочу зустрітися та запропонувати створити такий собі освітній Діснейленд. Він би поєднав у собі різних спеціалістів, абітурієнтів різних напрямків. Там можна було би розмістити дві сцени, дитячий табір, тощо… Словом, планів багато!».

Дмитро Фесенко – Забуті Стежки

Варто зауважити, що композиція «Забуті Стежки» увійшла до крайнього на даний момент міні-альбому Дмитра Фесенка під назвою «Біля Хатини» (деталі цієї роботи тут). До речі, за бажання, ви маєте можливість подивитися цілий фільм-інтерв’ю про творчу діяльність Дмитра за наступним посиланням.

Дмитро Фесенко – Забуті Стежки
YouTube
FB

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Виолетта says:

    Боже,яке колоритне та чудове мiсце зьомок!Гармонiйно перекликаеться iз мелодiею та романтичним спiваком! Бажаю вам успiхiв!🤗

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *