Дмитро Фесенко – Мій Батько
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Дмитро Фесенко – Мій Батько (Кліп)

«Мій Батько» – офіційний відеокліп мультиінструменталіста, режисера та композитора Дмитра Фесенка до пісні з його україномовного альбому «Біля Хатини», про який ми нещодавно розповідали читачам «Нотаток». За словами автора, цей міні-альбом являє собою цілісний енергетичний потік, який сформувався завдяки переживанням і його життєвим перипетіям, що відбувалися протягом декількох останніх років.

Композиція «Мій Батько» – це лірична колискова балада про батьківську любов, про близькі взаємовідносини поколінь. Її Дмитро Фесенко символічно присвятив усім батькам, але особливо своєму покійному батьку Сергію, одному з учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Участь у створені кліпу до пісні «Мій Батько» взяв оператор Тимофій Шмайда, який вже понад рік разом із Дмитром створює відеокліпи. Але цього разу він стояв не тільки за камерою, але і перед нею, разом зі своїм сином і донькою.

Ось що розповів «Нотаткам» письменник Анатолій Молнар, якого можна побачити у кліпі в якості гітариста:

«Дмитро Фесенко мій друг, якого я знаю декілька років. Окрім того, ми спільно працювали над моїм дебютним відеокліпом «Дорослі», де Дмитро виступив в якості режисера, а оператором був Тимофій Шмайда. Тому я одразу погодився знятися в його відео. В один із визначених днів, о 19:00 вечора приїхав «білий мікрик» і ми всією знімальною групою (Антоніна, Дмитро, Тимофій, Я та моя дружина Марина, яка виступила в якості асистента режисера), вирушили на окраїну села Оріховиця, що за м. Ужгород. Дорога вверх видалась не легкою – болото, слизько… Довелося моментами жертвувати своїм зовнішнім виглядом заради того, щоб машина дісталась місця призначення. І ось ми нагорі, всі дружно розкладали багаття, допомагали один одному, звечоріло, і ми приступили до зйомок. Марина включає музику. Тимофій запускає дрона, знімає загальні плани з повітря. Потім переходить до земної частини… І ось, приблизно за 3 години, в холодну осінню ніч, ми відзняли необхідні матеріали, випили гарячого чаю і вирушили додому. По дорозі розмовляючи про різні речі – від космічних матерій, до американської реп музики».

Дмитро Фесенко – Мій Батько
FB
YouTube

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Виолетта says:

    Щиро дякую за твip! Чекаю ще багато та бажаю натхнення та признання! Ви дуже талановита людина!❤

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *