Дмитро Фесенко – Біля Хатини
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Дмитро Фесенко – Біля Хатини (Кліп)

До вашої уваги офіційне відео «Біля Хатини» авторства Дмитра Фесенка, зняте до пісні з його однойменного міні-альбому, познайомитися з яким ви можете на нашому сайті за наступним посиланням.

Музика, слова, режисура: Дмитро Фесенко; звукорежисура: Генадій Девятов; відеозйомка: Тимофій Шмайда.

У відео використано атмосферні кадри з кінострічки «Пісні над Дніпром» (1956 рік). Танок під назвою «Раківчанка» виконують мешканці села Великий Раковець іршавського району Закарпаття (постановка: Семен та Іван Мельники).

Як зазначив Дмитро Фесенко, «Біля Хатини» – це лірична композиція про святу любов до матері та рідного дому. «Ця любов, за великим рахунком, тримає усю концепцію міні-альбому. Назва цієї пісні та альбому є свого роду основою», – пояснює виконавець.

«У всіх кліпах Дмитра є багато символізму… Це завжди творча та цікава робота. Ідеї кліпів у нас спільні, тобто дещо – моє, дещо – Дмитра», – додає Тимофій Шмайда.

Олена Джеріх, продюсер альбому «Біля Хатини»

Олена Джеріх, продюсер альбому «Біля Хатини»:

«Дмитро – унікальна, абсолютно неформатна людина. Він ні під кого не підлаштовується, він творить. Творить так, як відчуває, як бачить, як розуміє. Він не створює те, що сьогодні є модним, те, що легко сприймається і через місяць стає забутим. Він сам створює моду. Людина дивиться в майбутнє! Це дуже сміливо! Це дуже правильно! Це музика, якої не вистачає комерції, яка зможе сама за себе постояти і бути затребуваною великому колу шанувальників. Про неї необхідно зараз говорити, щоб про неї довідалися, щоб трохи більше людей із нею познайомилися, тоді слухачі будуть в змозі оцінити все те, що вже оцінило близьке оточення, яке допомагає і працює разом з Дімою. І я впевнена, що його талант, високий професіоналізм та вишуканий смак рано чи пізно переможуть!»

Дмитро Фесенко – Біля Хатини
FB
YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *