Музикант-мультиінструменталіст, виконавець, композитор, режисер та організатор перформансів Дмитро Фесенко представив загалу свій дебютний україномовний міні-альбом «Біля Хатини». Загалом платівка вмістила у себе п’ять композицій («Там, попід горами», «Синевир», «Забуті стежки», «Білі хатини» та «Мій батько»), виконаних у стилістиці folk modern. Це п’ять ліричних творів про рідну землю, батьківську любов та людські взаємовідносини.
«Після дванадцятирічного досвіду участі в різних мистецьких галузях, я таки наважився подивитися на музичну творчість під іншим ракурсом. Міні-альбом «Біля Хатини» включив у себе п’ять достатньо інтимних та символічних творів, в основі яких лежить різна духовна тематика. Кожна з цих п’яти пісень є невід’ємною складовою загальної форми платівки», – коментує Дмитро Фесенко.
Музика, слова, вокал, синтезатор, перкусія: Дмитро Фесенко. Аранжування: Дмитро Фесенко, Ігор Літвінов, Геннадій Девятов. Продюсер: Олена Джеріх.
Варто також додати, що за словами автора, ЕР «Біля Хатини» є для нього дуже символічним, адже цей міньйон став важливим підсумком його життєвого досвіду за останні декілька років. Головна мета цього міні-альбому – відтворити щиру розмову між серцем Дмитра та його ближнім оточенням.
Олена Джеріх, продюсер альбому «Біля Хатини»:
«Історія одного альбому. Червнева спекотна ніч обіцяла бути безсонною… Листаючи Facebook, раптом переді мною промайнув симпатичний хлопець, який старанно доносив до мене образ Фредді Мерк’юрі у кавері Living On My Own. Співав якось по особливому, по своєму, витончено, немов закидаючи високі ноти в красу Закарпатських пейзажів. У вікні нічного неба раптом впала яскрава зірка. Бажання я не загадала, але вирішила ближче пізнати свого нічного гостя. Те, що я побачила – мене неймовірно вразило. Я відкрила для себе нескінченний всесвіт романтики, музики, краси і почуттів, який вмістився в одній людини. Від англомовних ліричних композицій, які схожі на сяйво місячних доріжок, до Пінкфлойдовських вогняних вулканів. Від промо-роликів з овочами, до наукових творчих шоу-програм. Так почалося наше знайомство з Дмитром та спільна творча діяльність. А ще у Дмитра була мрія створити україномовний альбом. Це було для мене дуже несподівано та цікаво. А, як знаємо, мрії двох здійснюються в два рази швидше. Тож за чотири місяці напруженої праці Дмитро презентував дебютний альбом «Біля Хатини». Жартівливо ми називаємо його своєю дитиною. Та попереду ще багато планів та перемог!»