ДМР – Дай 5
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

ДМР – Дай 5 (ЕР)

Поповнення рубрики «реп та хіп-хоп» на «Нотатках»: до вашої уваги свіжий студійний міні-альбом знаного франківського майстра науки римоплетіння Дмитра Василюка та його проекту під псевдо ДМР. Новий EP-реліз отримав назву «Дай 5», та вмістив у себе якраз таки п’ять треків виконавця, робота над якими проходила на студії Pozitive Records (зведення та мастеринг). Обкладинка: VANG Desing. Додамо, що новинка стала третім за ліком міні-альбомом ДМР.

Авторами музики, чи як вірніше буде сказати, бітів, виступили Gun з проекту «Нестандарт Системи» (треки «Старість Не Радість», «Лопата», «Буратіна» та «Мозолі На Лапах») та Stuk з львівської «Глави 94» (пісня «Давай Ще Раз»). Окрім вокалу самого автора проекту, у титульному треці релізу слухачі зможуть почути речитатив у виконанні Тараса Гаврика, який не так давно також порадував меломанів черговою новинкою.

До речі, саме першому за ліком гумористичному твору «Старість Не Радість» трохи раніше випало стати промоційним відео до усього EP. Міні-кліп для ДМР створили креативні учасники молодої івано-франківської команди Sunday Movie, тож разом із музичним матеріалом ми пропонуємо для ознайомлення і згаданий ролик.

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *