DK,DANCE – Змінимо світ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DK,DANCE – Змінимо світ (Перша частина альбому)

Сумський рок-гурт DK,DANCE, заснований у далекому 2006 році, презентував у соціальних мережах добірку своїх авторських студійних напрацювань під назвою «Змінимо світ. Vol 1», яка за своїм форматом є класичним EP-релізом, але за суттю – першою частиною дебютного альбому. Добірка вмістила у себе шість композицій команди, частина з яких вже може бути знайомою українським меломанам, адже, за словами музикантів, всі ці пісні загартовувались роками і наразі зазвучали по-іншому.

Зазначимо, що студійна робота над представленим матеріалом проходила вже за участі нового вокаліста DK,DANCE Андрія Шевченка, який раніше був фронтменом у колективі «Небо Стефанії». Загалом історія DK,DANCE знає чимало епізодів зміни складу, останнім з яких був момент переходу гітариста Сергія Завгороднього до ролі басиста, та прихід на його колишнє місце гітариста, аранжувальника та одного зі засновників гурту «Н.Три» Євгена Касьяненка. Саме отримавши сталий остаточний склад формації, музикантами було вирішено приступити до студійної роботи над своїм першим офіційним альбомом.

Перша частина альбому «Змінимо світ» вмістила відомі раніше пісні гурту авторства обох колишніх вокалістів, а вже наступна частина має познайомити слухачів із абсолютно новим авторським матеріалом DK,DANCE. «Альбом має різний характер звучання: тут присутні як веселі та запальні пісні, так і композиції з серйозним соціальним змістом, серед яких, зокрема, однойменний трек «Змінимо світ» та пісня «Хочу знати».

Цими творами ми хотіли нагадати загалу, що хоча нас наразі оточує чимала кількість проблем, наше майбутнє завжди лишається лише у наших руках. Тож давайте вибудовувати його виключно таким, у якому б усім насправді хотілося би жити – і нам, і нашим дітям, і всім наступним поколінням українців», – розповів «Нотаткам» фронтмен DK,DANCE Андрій Шевченко.

Запис нового релізу проходив на студії «Майстер Клас», а його зведенням займався відомий музичний саунд-продюсер та аранжувальник Роман Сорока. Вже зовсім скоро очікуйте на продовження музичної саги від DK,DANCE, а також на кліп до однієї з представлених пісень.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *