DK,DANCE – Паралелі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DK,DANCE – Паралелі (EP)

Хлопці з сумського гурту DK,DANCE після тривалого затишшя презентують свій новий студійний міні-альбом під назвою «Паралелі», що вмістив у себе шість авторських робіт команди. Свіжа двадцяти хвилинна платівка колективу стала першим релізом, після оприлюдненого минулого року кліпу «Америка», а попередній ЕР «Змінимо світ» було і взагалі презентовано близько двох років тому.

«Якось із самого початку робота йшла досить швидко, але коли було записано більшу частину ЕР, ми почали експериментувати, шукати якесь нове звучання. Я гадаю що це в повній мірі можна почути в пісні «Паралелі». Вона була записана останньою і вже ми почали рухатись далі, після неї навіть декілька композицій з’явилося нових, та все ж вирішили не затягувати і випустити що є. Бо і так два роки для ЕР ми думаємо, що забагато. Цей альбом я вважаю особливим, бо він має пісні для всіх, на смак практично будь-якого слухача. Ми приносимо вибачення всім, хто так довго чекав наших нових пісень, ми давно обіцяли їх презентувати», – коментує для «Нотаток» новинку вокаліст гурту DK,DANCE Андрій Шевченко.

Наразі у найближчих планах DK,DANCE значиться зйомка кліпу на одну з композицій ЕР «Паралелі», а також активна студійна робота над новим матеріалом, тому, здається, наступних записів від гурту надто довго чекати не доведеться.

DK,DANCE – Паралелі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *