DK,DANCE – Америка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DK,DANCE – Америка (Сингл)

Зважаючи на те, що перша частина нового студійного альбому сумського гурту DK,DANCE вже декілька тижнів знаходиться у вільному доступі в Інтернеті, настав час для оприлюднення подальшого авторського матеріалу рок-команди. Щоправда наразі це лише сингл – невеличка деталь другої частини альбому музикантів. Отже, пропонуємо і вам, шановні меломани, особисто ознайомитися з абсолютно новим треком DK,DANCE під назвою «Америка», записаним на місцевій сумській студії звукозапису «Майсер Клас», а зведення якого робив відомий музичний саунд-продюсер та аранжувальник Роман Сорока. Автор музики Євген Касьяненко (екс-«Н.Три»), автор тексту – Ігор Касьяненко.

«Наша нова пісня «Америка» про ту надзвичайну стадію відносин, коли одна людина практично живе іншою, цілком і повністю занурюється в неї, дихає в унісон. Словом, про те, коли пара відчуває себе єдиним органічним цілим і готова піти на будь-які, навіть самі неймовірні вчинки, щоб ніколи не порушувати цю гармонію», – розповів «Нотаткам» вокаліст DK,DANCE Андрій Шевченко.

Саме зараз музиканти DK,DANCE продовжують активно працювати над авторським студійним матеріалом другої частини платівки. І хоча точної дати її релізу вони поки що не називають, ви можете підписатися на офіційні сторінки гурту у соціальних мережах та дізнатися про майбутню прем’єру в числі перших.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *