DK,DANCE – Америка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

DK,DANCE – Америка (Кліп)

Один з останніх авторських синглів сумського гурту DK,DANCE під назвою «Америка» отримав своє візуальне втілення – напередодні Нового року учасники колективу взялися за зйомки першого кліпу своєї відеографії, запросивши до співпраці команду спеціалістів GBOXPROD.

За словами музикантів, ще з моменту оприлюднення «Америки» у якості окремого інтернет-синглу близько півроку тому, у них виникла ідея відзняти до нього ролик, але численні виступи та інші обставини все ніяк не дозволяли здійснити заплановане. Втім хлопці з DK,DANCE твердо вирішили, що обов’язково презентують кліп ще до кінця 2016 року і не зважаючи на достатньо стислі терміни та певні перепони для зйомок, нове відео все-таки з’явилося у мережі напередодні Нового року. «Для зйомок дебютного відео ми обрали саме чуттєву пісню «Америка», сюжетну лінію якої знімальна команда змогла максимально розкрити у кадрі. Головну роль зіграв Артем Мяус, актор Київського театру на Подолі. Сам знімальний процес тривав декілька днів, але до створення загальної ідеї роботи та вибору локації ми підходили достатньо ретельно», – розповів «Нотаткам» Андрій Шевченко з гурту DK,DANCE.

За словами Андрія, найближчим часом гурт все ж таки планує дописати другу частину альбому, яку обіцяли випустити ще до Нового року, а одразу після того, взятися за зйомку ще одного кліпу. Слідкуйте за новинами!

DK,DANCE – Америка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *