Діти Неба - Не підеш додому
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Діти Неба – Не підеш додому

Музиканти столичного гурту «Діти Неба» відзняли відеокліп на пісню «Не Підеш Додому» зі свого не так давно презентованого дебютного альбому «Йди на світло». Зазначена композиція була одним із перших синглів з першої номерної платівки колективу, характерно висвітлюючи для слухача загальний напрямок і стилістику молодого гурту. Як зазначили учасники формації, ця пісня має досить прозору лірику і розповідає історію про цілком виправдані особистісні переживання.
При створенні відеоролика до пісні «Не Підеш Додому», хлопці прагнули ототожнити його сюжет із змістом самої композиції, тож за словами музикантів, у кадрі немає нічого зайвого й недоречного, що дозволить слухачу ліпше сприйняти саму суть задуму. «Коли мова йде про відеороботу, тут точно краще її один раз побачити. Зазначимо лиш, що переважній більшості людей, залучених до знімального процесу, ця композиція була добре відома і щиро подобалась, тому кожний ідеально відчував свою роль», – розповіли вони.
«Діти Неба» висловлюють щиру подяку тим, хто допомагав їм у створенні дебютного кліпу, а також тим, хто повсякчас підтримував і надихав їх у всіх творчих починаннях. Зокрема, особливу подяку учасники гурту підготували для режисера відео Маргарити Безкоровайної та оператора Сергія Нікіфорова за неймовірну працю, яку вони вклали у свою роботу. Також за знімальний майданчик та виготовлення декорацій музиканти дякують родині Татарчуків.
Варто відмітити, що під час презентації свого альбому, «Діти Неба» пообіцяли незабаром створити не один, а цілі три відеокліпи, тож слідкуйте за новинами від молодого колективу.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Діти Неба, музика українською, украинская музыка, гурт Діти Неба, Діти Неба – Не підеш додому,новий кліп Не підеш додому, Діти Неба 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *