DISTiNcT
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DISTiNcT – Сингл+EP

Пропонуємо всім прихильникам важкого сегменту сучасної української музики ознайомитись із творчістю альтернативного гурту з міста Ужгород під назвою DISTiNcT. Станом на сьогоднішній день nu-metal колектив має у своєму творчому доробку студійний EP реліз «Точка Неповернення» та новий сингл «Мій Кінець Світу».

Сьогоднішній DISTiNcT є по суті переродженням гурту DISTiNcT Fever, який наразі має у своєму репертуарі як старі композиції, так і новонаписані треки зі свіжими ідеями та оновленими творчими напрацюваннями музикантів.

«Я щиро бажаю, щоб ніхто з вас ніколи не потрапляв у те болюче емоційне пекло, в якому довелося бути мені, але… Я просто хочу щоб ви це почули», – розповів про новий сингл «Мій Кінець Світу» вокаліст гурту Петро Пащенко (Neo). Ця пісня була написана ним під впливом важких переживань, пов’язаних із розривом відносин. «Це мій кінець світу», – постійно крутилося в його голові і саме ця фраза дала назву новій, сповненій відвертих пароксизмів композиції. Коли його єдина справжня любов виявилась нічого не вартою підробкою, лише пісня принесла довгоочікуване полегшення і загартування на майбутнє. Пісня, яка є правдивою історією від самого початку і до кінця, пісня, що стала перегорнутою сторінкою з життя співака, на якій назавжди лишилась закладка.

За словами фронтмена DISTiNcT, його особиста необхідність розповісти про найбільше розчарування в житті була втамована релізом синглу «Мій Кінець Світу», і от, нещодавно гурт анонсував вихід у 2015 році нового EP із дещо зміненою стилістикою та загальною музичною концепцією. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *