DISTiNcT – Мішень
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

DISTiNcT – Мішень (Кліп)

Колись, а якщо точніше, то роки зо два тому, ми вже згадували на сторінках «Нотаток» ужгородський ню-метал гурт DISTiNcT та розповідали читачам про їхні студійні музичні напрацювання. А нещодавно зі стану команди знову надійшли позитивні новини, на цей раз стосовно завершення зйомок нового офіційного відео «Мішень», з яким ми сьогодні, власне, і пропонуємо вам ознайомитися. Оператором та режисером кліпу виступив Натан Кіш (або просто Віктор Кіш, лідер гурту «Елегантно Зіпсовані»), а київську частину ролику відзняв оператор Олексій Готовий, який знедавна також живе в Ізраїлі.

«Для візуалізації була обрана саме пісня «Мішень», адже вона відносно нова та репрезентує новий музичний напрямок гурту. Якщо коротко, то основний задум даної роботи – наша реакція на критику стосовно концепції та, зокрема, текстів, які люди вважають занадто похмурими і болісними. Тобто коли ти намагаєшся бути самим собою, людей це «загружає», це не подобається. Тоді ти починаєш вдавати ніби все добре, посміхатися, але це не більше ніж варіант захисної реакції», – розповідає вокаліст DISTiNcT на псевдо Нео (Петро Пащенко).

Частина відео «Мішень» була відзнята в ізраїльському Тель-Авіві, а друга частина вже у Києві, на фестивалі MZFK Live Gig. Також у кліпі було використано кадри виступу DISTiNcT у вже не існуючому клубі Outsider.

«Обов’язково будемо знімати ще відео, адже для мене кінематографічна складова була частиною мрії про рок-групу. Стосовно живих виступів, то наразі вони не плануються, адже той жанр, у якому ми працюємо, не збирає достатню кількість аудиторії, але якщо дивитися у майбутнє, то наша команда планує організувати серію концертів навесні наступного року», – додає фронтмен DISTiNcT.

Українська музика: DISTiNcT – Мішень

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *