Dima PROKOPOV - Колискова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dima PROKOPOV – Колискова (Кліп)

Співак Dima PROKOPOV презентував свою нову роботу під назвою «Колискова», яка, за задумом, має стати справжньою заспокійливою пігулкою для всіх українок. Цю пісню наповнено щирою та справжньою чоловічою лірикою, яка залишається «на часі» за будь-яких обставин.

Як зазначив артист, у «Колисковій» він звертається до кожної жінки чи дівчини, яка наразі переживає та молиться за свого сина, чоловіка, коханого, батька… За рідних та близьких, за долю нашої країни. За допомогою новинки, Dima PROKOPOV хотів нагадати їм про мирні та безтурботні часи, а також запевнити, що вони обов’язково повернуться разом із нашою перемогою. Вони повернуться так само, як повернуться додому захисники України, які наразі максимально наближають настання мирних часів.

Зауважимо, що навесні виконавець вже звертався до жіноцтва у своєму зворушливому вірші-присвяті «Українським жінкам». А зараз Dima PROKOPOV вирішив продовжити свою думку у пісні «Колискова», яка була створена у найжахливіші дні новітньої історії України, коли майбуття нашої держави видавалося невідомим, і кожен представник українського народу (а особливо жінки) дуже важко це переживав.

Слова та музика: Дмитро Прокопов; відео: Владислав Разіховський.

Dima PROKOPOV – Колискова
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *