Dima Libra – Вплив
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dima Libra – Вплив (Кліп)

Днями співак Dima Libra презентував нове відео під назвою «Вплив», яке стало другим офіційним кліпом артиста. За словами виконавця, його свіжа робота присвячується тим ситуаціям, коли романтичні відносини колись закоханих пар заходять чи не у глухий кут та породжують у головах обох людей риторичні питання щодо доцільності спільного майбуття. Автором тексту та музики новинки виступив сам Dima Libra (Дмитро Іващенко), взявши за основу історію з особистого досвіду.

Режисером кліпу «Вплив» виступив Юра Катинський – молодий постановник, який вже встиг заявити про себе в короткому метрі українському кіно. Зокрема його роботи вже були представлені на двох міжнародних кінофестивалях, та отримали призи і схвальні відгуки критиків. Під час одного з концертів у рамках Євробачення-2017, спілкуючись про сучасний музичний світ, Юрій та Дмитро зрозуміли, що мають попрацювати разом. Відтак вже за кілька місяців процес зйомок кліпу було розпочато. І цей процес виявився не просто цікавим і плідним – він проходив в дружньому колі людей, що живуть своєю справою.

«У відносинах людей інколи наступає той момент, коли звичайної перестановки меблів вже не достатньо – потрібен тотальний ремонт і перебудова. Саме про такі зміни ми і намагались розказати глядачу», – коментує режисер.

Що стосується самого Дмитра, то результатами співпраці з Юрієм Катинським він залишився надзвичайно задоволеним і вже планує наступну спільну роботу: «Дуже хочу зняти ще хоча б одне відео з режисером кліпу «Вплив», бо він дуже цікавий, талановитий і професійний хлопець», – каже Dima Libra.

Українська музика: Dima Libra – Вплив

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *