Dima Libra – Водоспад
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dima Libra – Водоспад (Сингл)

Дмитро Іващенко (він же Dima Libra), якого широкі маси меломанів у першу чергу можуть пам’ятати за участю у популярних вокальних телешоу, презентує перший трек у новому році. Свіжа композиція отримала назву «Водоспад», та стала для виконавця одним із перших результатів експериментування з електронними аранжуваннями.

«Друзі, цей день настав. Сьогодні я презентую свою нову пісню – «Водоспад», і з цією прем’єрою вступаю в свій новий творчий рік. «Водоспад» – це дещо нове в моїй творчості. Лірика і етніка так само лишилися близькими мені, але експеримент з електронною музикою – це те, що вабить, що все більше і більше цікавить мене. І саме ці експерименти відповідальні за те, що у пісні з’явилося дві версії. Сьогодні я представляю вашій увазі extended version (розширена версія, – прим.). І, зізнаюся, це не тільки моя ідея: чудове аранжування композиції створено відомою людиною – Стасом Корольовим (учасник гурту YUKO, – прим.). Чесно кажучи, я писав цю пісню, сподіваючись, що музикант-мультиінструменталіст Стас візьметься за неї. І він таки взявся! Ще одна людина, яка приймала безпосередню участь у роботі над треком – Тарас Шевченко. Запис вокалу, зведення і партія сопілки – це все він. Ну і без обкладинки нікуди. Вона створена дуже талановитим Юрою Катинським», – пише у Фейсбук Dima Libra.

Автор також зазначив, що нова пісня – це лише початок звершень 2018 року, який особисто для нього має стати ще музичнішим, цікавішим, яскравішим і, звісно, професійнішим. «Я в це вірю, тому що зі мною мій слухач», – підсумовує співак.

Українська музика: Dima Libra – Водоспад

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *