Dima Libra – Водоспад
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Dima Libra – Водоспад (Кліп)

Український поп-виконавець Dima Libra презентував загадково-романтичний кліп на пісню «Водоспад», знятий режисером Юрієм Катинським. До слова, це вже друга спільна робота двох митців – разом вони створювали і попередній кліп Дмитра під назвою «Вплив».

«Це був і є сміливий експеримент, але ми не могли інакше, тому що ми так відчували. І якби не талант і дивовижний внутрішній світ творця цього відео – Юри Катинського – я б навряд чи зміг достукатися до тих сердець, до яких не змогла достукатися моя пісня», – коментує Dima Libra.

«Коли така сильна закоханість, хочеться буквально потонути в іншій людині. Зануритись на саму глибину. Без остраху та варіантів повернутися. Впевнений, цей імпульс знайомий багатьом. Проте, це відео також і для тих, кому чужі переживання здаються лише бурею в стакані/водоспадом у акваріумі. Чекав цього дня і радий представити нашу спільну роботу з Dima Libra», – додає режисер.

Зазначимо, що саме пісня «Вплив» стала першим яскраво вираженим експериментом музиканта із електронною музикою, до якої Dima Libra зумів привнести свою фірмову чуттєву подачу та елементи автентики у звучанні.

Dima Libra – Водоспад

Dima Libra у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *