DIMA LIBRA & HORIZON – В зеленім ліску
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

DIMA LIBRA & HORIZON – В зеленім ліску (Сингл)

Учасник «Голосу країни-5» та номінант музичної премії YUNA-2017 DIMA LIBRA разом із українським саунд-продюсером HORIZON (Микита Медведєв) презентували різдвяний кавер на маловідому колядку «В зеленім ліску».

Ідея створити святкову пісню належить Микиті. «Я відчував, що маю долучитись до святкування саме через музику, тому запропонував Дмитру зробити спільний трек. Діма не роздумуючи погодився. Мені хотілось зробити щось незвичне зі звичним, тому нам було ще цікавіше під час роботи над піснею».

Творчий дует DIMA LIBRA та HORIZON мають в своєму доробку кілька синглів, міні-альбом та відео-кліп – і все це є авторською музикою хлопців. Різдвяний реліз – їх перший спільний кавер.

Дмитро так коментує роботу над піснею: «Я щиро люблю різдвяну музику – українську чи західну, не важливо. Для мене це особлива музика – сповнена добра, світла та надії. І я вже працював в цьому напрямку раніше. Тому ідея Микити мені здалась дуже слушною. Але мені не хотілось переспівувати вже відомий різдвяний хіт. Пригадавши кілька колядок, я зупинився на цій, і не шкодую».

Над обкладинкою синглу працювала українська художниця Марія Шеремет. Вона спеціально для пісні «В зеленім ліску» створила витинанку, яку за допомогою гри світла і фотокамери перетворила на чудову, магічну обкладинку.

DIMA LIBRA & HORIZON – В зеленім ліску

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *