Dima Libra та Nanna
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dima Libra та Nanna – На вітрилах (Сингл)

Маємо для вас новинку під назвою «На вітрилах» у виконанні учасника TV-проекту «Голос країни», номінанта музичної премії YUNA-2017, Дмитра Іващенка (він же Dima Libra). Окрім нього, у створенні треку взяла участь молода українська співачка на ім’я NANNA (Нанна Ковальова). За словами музикантів, їхня нова спільна композиція присвячується дружбі та покликана зігріти серця слухачів подвійною порцією позитиву. У тексті цієї пісні автори звертаються один до одного та водночас абсолютно до всіх, мотивуючи вірити у власні сили, впевнено робити кроки вперед і сміливо підіймати догори власні вітрила.

Сингл побачив світ при підтримці лейблу УМІГ Мьюзік.

«Кажуть, що у шоубізнесовому колі доволі рідко зустрічаються дружні відносини між колегами. Але ми з NANNA категорично не згодні з цим – три роки спілкування, підтримки проектів один одного вилились в ідею спільної пісні. NANNA запропонувала музику, а я написав до неї текст про те, що нам обом зрозуміло і близько, про те, що надихає нас творити далі. Пісня присвячується всім нашим друзям», – розповів «Нотаткам» Dima Libra.

Він також зазначив, що початок майбутнього року буде ознаменовано випуском нової сольної пісні та довгоочікуваного кліпу «Вплив». До слова, NANNA також не пасе задніх і постійно знаходиться в стані створення пісень, і не лише для себе.

Українська музика: Dima Libra та Nanna

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *