Dima Libra – Люди
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Dima Libra – Люди (Сингл)

Представника донецької музичної школи, Дмитра Іващенка, меломани можуть пам’ятати за участю у популярних телевізійних музичних шоу, зокрема він був учасником телепроекту «Голос країни», а також номінантом премії YUNA-2017. Наразі ж виконавець творить свою авторську музику у поп-стилі та дотичних супутніх напрямках під псевдо Dima Libra, тому сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з його свіжим україномовним синглом під назвою «Хто Марнує Час», або просто «Люди».

Коли літо 2017 року вже перейшло за лінію свого екватора, Dima Libra презентував новий світлий трек «Люди», в якому закликав слухачів не гаяти час, та запалювати драйвом абсолютно кожен літній день, абсолютну кожну годину та хвилину. Адже, за словами виконавця, літо – це аж ніяк не час для роздумів, це самий час загадувати бажання і без сумнівів втілювати їх у реальне життя.

Щодо своїх подальших творчих планів, Дмитро розповів «Нотаткам» наступне: «Я вже активно працюю над новими піснями. Окрім того, восени планую прийняти участь у великому концерті-трибьюті, який щороку організує Павло Шилько. Цього разу концерт буде присвячений Джорджу Майклу, а минулого разу я співав на концерті, присвяченому Queen. Також планую зйомку відео на пісню «Вплив» (моя передостання на цей час робота). І ще попереду підготовка до участі в нацональному відборі до Євробачення-2018».

Як бачимо, планів та амбіцій у поп-виконавця чимало, тому слідкуйте за наступними новинами!

Українська музика: Dima Libra – Люди

iTunes
Google Play
Deezer


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *