Діля – Єє
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Діля – Єє (Сингл)

Спішимо поділитися з усіма прихильниками української музики новинкою від Ділі, що носить назву «Єє»! І поки ви намагаєтесь згадати, де раніше бачили це нехитре літеросполучення, ми нагадаємо, що пісня під аналогічною назвою присутня у репертуарі відомих рокерів з гурту «Воплі Відоплясова», або ж просто «ВВ». Отже, перед вами рімейк із лаунджевим післясмаком від Ділі, який, до речі, являється давнім прихильником творчості Олега Скрипки і компанії. Свіжий сингл видано лейблом Moon Records, у рамках нещодавно закладеної із Ділею співпраці.

За словами виконавця нової варіації пісні «Єє», робота над даним релізом була сповнена чималою кількістю музичних експериментів з етнічними духовими інструментами, клавішними та перкусією. У своїй версії Діля використав чимало етнічних барабанів та звуки дудука (поширеного на Кавказі духового інструменту), але в той же час намагався не порушити загадковість і навіть подекуди містичність популярного першоджерела. «Ми довго і плідно працювали над цим твором. Щиро дякую всім учасникам творчого процесу, зокрема Євдокиму Решетько, Інні Ковтун, Олександру Дворецькому, Дмитру Сивоконю та Богдану Керичку! Всіх вітаю з прем’єрою та бажаю слухачам приємного прослуховування. Весна розпочалася!» – пише у Facebook Діля.

Оцінив новинку і сам Олег Скрипка, який, до речі, нещодавно розпочав збирати кавер-версії своїх пісень задля їхньої подальшої компіляції до окремої музичної добірки. Про вихід цього диску, так само як і про подальші релізи від Ділі, ми, звісно ж, будемо повідомляти вас по їхньому надходженню, тому слідкуйте за новинами!

Українська музика: Діля – Єє

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Женя says:

    Ну тут якщо навіть автор зацінив, то значить гідний кавер вийшов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *