ДІЛЯ – Сьогодні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ДІЛЯ – Сьогодні (Сингл)

У Міжнародний день захисту дітей, композитор та виконавець ДІЛЯ презентує пісню під назвою «Сьогодні».

У ці сонячні дні та у перший день літа новий трек стане справжнім подарунком для слухачів! Бо діти – це найголовніше у житті кожною людини. Ми прагнемо створювати сім’ї та нове життя. Та саме ці незахищені верстви населення завше потребують нашої уваги.

Не всі знають, що у ДІЛІ є власна музична школа, де він безпосередньо працює з маленькими бешкетниками. Навчає їх гри на гітарі, піаніно, займається музичною терапією для особливих діток, вчить їх співати та створювати пісні і аранжування, записувати їх в студії… Можливо їх яскраві посмішки й надихнули артиста на створення нової композиції.

«Так, діти мене дуже надихають, буває, під час занятть до мене приходить натхнення і з’являються нові пісні, або просто музичні теми, я спиняю урок на декілька хвилин і записую на диктофон… Учні питають, що це було? Кажу, це – натхнення, прийшла інформація, повідомлення, як на ваш смартфон по wi-fi… Але трохи по іншому. А на створення нової композиції мене надихнули не тільки діти, але і кохана дружина», – розповідає ДІЛЯ.

Пісня «Сьогодні» – дуже легка до сприйняття, позитивна та грайлива, наче веселка. Інколи просто не розумієш, як ДІЛІ вдається створювати стільки різноманітної музики. До речі, це другий сингл, після композиції «Лелека», який увійде до нового альбому артиста, що вийде цієї осені.

Шукайте натхнення в усьому та насолоджуйтесь якісною, теплою та позитивно музикою разом із ДІЛЕЮ та його новою піснею «Сьогодні»!

Українська музика: ДІЛЯ – Сьогодні

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *