Діля – Щасливий
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Діля – Щасливий (Сингл)

Відтепер словосполучення «Діля – щасливий», можна використовувати не тільки у прямому сенсі, а й у розумінні свіжого студійного синглу популярного виконавця. Саме так, зовсім нещодавно музикант оприлюднив свою нову композицію під назвою «Щасливий» у соціальних мережах і тепер очікує на ваші відгуки, коментарі та загальні враження від прослуховування даного позитивного твору.

Над своєю «Щасливою» новинкою Едуард «Діля» Приступа працював одразу на двох звукозаписувальних студіях – «Комора» та EP studio. Варто додати, що музику Діля написав самостійно, а от над словами він вже працював у тандемі з Юрієм Дубинським. В анотації до треку музикант зазначає, що впустивши в себе ці три з лишком хвилини суцільного позитиву, хоча б на деякий час осінь у вашому серці відступить, а настрій обов’язково злетить догори. І не звертайте увагу на твердження про те, що «осінь – страху, а весна – коханню», адже коли справжня любов стукає у двері, волею-неволею ваші життєві рухи починають підлаштовуватися під яскраві та сонячні ритми реггі, якими просякнута свіжа пісня від Ділі.

Вже самим найближчим часом Діля обіцяє доповнити свій «Щасливий» сингл таким саме теплим відеорядом, а слідом за тим презентувати вітчизняним меломанам компакт-диск своїх найкращих музичних напрацювань та декілька нових композицій. Як бачимо, творчих планів у відомого виконавця більш ніж просто вистачає, тож наступний реліз від Ділі не має змусити слухачів довго очікувати на себе.

Діля – Щасливий

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *