Діля – Щасливий
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Діля – Щасливий (Кліп)

«Щаслива» новинка від Едуарда «Ділі» Приступи, вже знайома деяким уважним читачам «Нотаток», отримала своє візуальне втілення. Режисером та оператором зовсім ще свіжого відео, яке потрапило в Інтернет та, зокрема, на сторінки користувачів соціальних мереж буквально кілька годин тому, виступив французький кліпмейкер Бекхан Тепс. Нагадаємо, що це не перший міжнародний досвід співпраці Ділі із Бекханом, адже, що символічно, саме француз створив один з попередніх кліпів музиканта на пісню Paris.

Окрім всього іншого, прем’єра кліпу «Щасливий» ознаменувала початок співпраці Ділі з відомим українським лейблом Moon Records у рамках програми його інвестування в українську музику. «Після виходу пісні «Щасливий» в чарті на Джем ФМ, пролунав телефонний дзвінок. Це був Андрій Пасічник (генеральний продюсер Moon Records – прим.), який повідомив мені, що його дуже зворушила новинка «Щасливий» і він запропонував мені зустрітися, мовляв є цікава пропозиція. В результаті, ми прийшли до дуже гарної і зручної для всіх сторін, угоди. До речі, приблизно 12 років тому мені подзвонив Андрій і тоді ми випустили 3 альбоми, які «розлетілися» дуже значними тиражами. Впевнений, що історія повторюється і наша співпраця буде дуже плідною», – зазначає Діля.

Зокрема теперішня співпраця Ділі із вітчизняним лейблом означає збільшення кількості приємних сюрпризів для поціновувачів творчості виконавця, адже наразі вже анонсовано видання компіляції невиданого матеріалу Ділі під назвою Singles, а також формування та презентацію добірки кращих творів музиканта.

Діля – Щасливий

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Яна says:

    Супер, молодчина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *