Діля & Орест Криса – Війна
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Діля & Орест Криса – Війна (Сингл)

У рамках спільного музичного проекту мультиінструменталіста Ореста Криси та Едуарда Приступи, більш відомого як «Діля», який, до речі, тільки-но переніс важку операцію в ізраїльській онко-клініці Assuta Hospital, нещодавно було презентовано свіжий сингл із промовистою назвою «Війна». До нової патріотичної композиції, що має на меті поширити на передову українським військовим кілька слів шани від музикантів, додається також відеоряд її виконання.

Співавторами тексту згаданого музичного твору виступили Орест Криса та Андрій Фріл – колишній учасник відомого хіп-хоп дуету «На відміну від», а нині сольний виконавець під псевдо Freel. Продюсер запису і мастеринг – Олександр Ходченко. Відео до пісні було створено за підтримки Podval Sound та під керівництвом кліпмейкера Andrew Lamantin.

«З однієї сторони, пісня «Війна» – це уособлення нашої безмежної вдячності українським солдатам, а з іншого – таке собі гостре нагадування всім тим, хто не до кінця усвідомив, або ж почав підзабувати, в якій жахливій ситуації опинилася наша Батьківщина», – зазначає Діля.

Окрім того, слід відмітити, що всі зібрані з продажу даного треку кошти Діля та Орест Криса обіцяють передати на потреби українських військових. Та й взагалі, відтепер, за їхнім сумісним рішенням, кожен другий сингл їхнього спільного проекту носитиме виключно волонтерський та благочинний характер. Тож якщо у вас є бажання хоча б трохи підтримати українських вояків, можете просто придбати нову ліцензійну пісню «Війна» Едуарда Приступи та Ореста Криси за допомогою сервісів iTunes чи Google Play.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *