Діля – Новий Рік
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Діля – Новий Рік (Сингл)

Вражаюче мало часу знадобилося Ділі для того, щоб після попереднього синглу і кліпу «Щасливий» похизуватися перед слухачами новим авторським матеріалом. При чому цей матеріал є новим фактично, а не формально, адже його музикант написав у минулому місяці буквально посеред ночі, надихнувшись особливим настроєм прийдешніх новорічних та різдвяних свят. Ну а відсьогодні композиція «Новий Рік» стала доступною для всіх охочих шанувальників української музики та скоро займе своє почесне місце серед новорічних музичних добірок у соціальних мережах.

«Я прокинувся десь о 2-й ночі у листопаді від того, що в моїй голові грає пісня. Я хутко побіг у кімнату, взяв гітару і одразу ж почав наспівувати мелодію, потім почали з’являтися замальовки тексту… Показав демку Андрію Шалімову (репер Фріл) і він дописав мені текст. Мені дуже хотілося, щоб цей трек підкреслював новорічний настрій: і музикально, і в словах. А ще була така ідея, щоб слухаючи цю композицію, люди захотіли обійняти один одного і побажати щось тепле, душевне, позитивне, мотивуюче. Щоб батько обійняв доньку чи сина, дружина – чоловіка, щоб навіть бабуся з дідусем обійнялися. Мені хотілося підкреслити цією піснею загальнолюдську любов та кохання, бо через війну, проблеми, нам так часто не вистачає саме чогось позитивного і по-домашньому теплого. Тим більш, я надзвичайно люблю новорічні свята», – розповідає про «Новий Рік» Діля.

Зазначимо, що свіжий сингл «Новий Рік» видала українська компанія Moon Records у рамках нещодавно розпочатої співпраці з виконавцем. Окрім того, лейбл вже готує презентацію наступних новинок від Едуарда «Ділі» Приступи – добірку невиданих раніше синглів музиканта та компіляцію кращих пісень The Best Of.

Діля – Новий Рік

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *