ДІЛЯ – Лелека
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

ДІЛЯ – Лелека (Кліп)

Осіння мальовнича Україна в новому кліпі ДІЛІ не тільки лише милує око глядача, але і ще раз нагадує, що всі ті природні красоти неабияк потребують нашого із вами захисту. Свіже відео виконавця під назвою «Лелека» покликано нагадати меломанам, що у музики немає жодних кордонів, так само як і не повинно їх бути у шляхетної справи охорони природи.

Музику новинки власноруч написав Едуард ДІЛЯ Приступа, а що стосується лірики, то її авторкою виступила Юлія Смаль. «Цьому віршику вже сто літ в обід. Але Едуард просто чарівник – у його вмілих руках мій досить простий вірш перетворився раптом на таку красу. Україна – від неї, її пейзажів просто перехоплює дихання», – пише у Фейсбук авторка тексту пісні «Лелека».

Зйомки кліпу проходили на мистецькому хуторі Обирок, що утворився на основі покинутих присілків села Матіївка у Бахмацькому районі Чернігівщини. Режисером і оператором роботи виступив Володимир Кочубєєв, якому зі знімальним процесом допомагала Анастасія Харламова.

«Нарешті це таки сталося! Сьогодні моя «Лелека» відкрила шлях до четвертої сольної платівки, яку я планую презентувати у наступному році. Від себе маю додати: бережіть Україну, цінуйте все те, що у нас є! Особисто для мене це надзвичайно особлива робота. Чому? Обов’язково розповім з часом, а поки що приємного перегляду!» – побажав усім ДІЛЯ.

Українська музика: ДІЛЯ – Лелека

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *