Діля і Орест – 22
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Діля і Орест – 22 (Перша частина альбому)

Спеціально для прийдешніх прохолодних буднів маємо для вас добірку надзвичайно цікавих та піднімаючих настрій саундтреків у виконанні Едуарда Приступи, він же Діля, та Ореста Криси, які нещодавно презентували у мережі свій другий спільний альбом із символічною назвою «22». Назва платівки є символічною через кількість музично-поетичних творів, які потрапили до неї, але закінчивши роботу над матеріалом, Діля і Орест вирішили все ж таки розділити його на дві рівні порції, і саме тому для вітчизняних меломанів на сьогоднішній день доступна тільки перша одинадцятитрекова частина диску «22».

Новинка «22» або, як ще називають її між собою Діля і Орест, «Поетичний» альбом, вмістила у себе композиції, в основу більшості з яких покладено твори відомих українських митців – Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Богдана-Ігоря Антонича, Юрія Дубінського та інших. Відкриває платівку, наприклад, титульна пісня «Без коректур» на вірші Ліни Костенко, у якій музиканти прагнули передати літературну класику у звуці, далі йдуть «Літня злива» Анатолія Секретарьова, «Лімузіна» Богдана-Ігора Антонича, «Коли ти не можеш спати» та «Фея» Юрія Дубінського, Шевченкова «Думка», «Недописані листи» Андрія Білецького, «Над зелен-рікою» Івана Малковича, ремейк хіта Віктора Павліка «Ти подобаєшся мені» авторства Сергія Лазо, написана Орестом Крисою та Фрілом «Війна», і завершує компіляцію, так само як і відкривав її, твір Ліни Костенко – «Вечірнє сонце».

Над звучанням усіх перерахованих композицій працював саунд-продюсер Олександр Ходченко. За словам Ділі і Ореста, під час роботи над більшістю пісень платівки «22», головним своїм завданням вони бачили підсилення музикою енергетики тексту, а чи вдалося їм це чи ні, вирішать, звісно ж, слухачі. Загалом роботу над цим альбомом Діля і Орест розпочали достатньо давно, ще до початку Революції Гідності, і всі події, що спіткали нашу країну згодом, накладали своє відображення на композиції – деякі з них з’являлися самі собою, а деякі навпаки, лишалися очікувати кращих часів.

Офіційно придбати новий альбом «22» Ділі і Ореста ви можете за допомогою сервісів Google Play чи iTunes, а також платівка доступна для онлайн-прослуховування в Інтернеті. Цікаво, що наступна частина альбому музикантів має побачити світ ще поточного року, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *